Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Учням та студентам
 1. Загальні вимоги
  На курси запрошуються особи віком від 14 років.
 2. Умови оплати
  Оплата курсу здійснюється щомісячно у повному обсязі. Оплата здійснюється до кінця поточного місяця за наступний банківським переказом. Слухачі втрачають право на місце на курсах у випадку, якщо оплата не здійснена вчасно.
 3. Відмова від навчання
  У разі відмови від курсу до початку навчання слухачам повертається внесок у повному обсязі. Після початку навчання відшкодування вартості навчання неможливе.
 4. Запис на курс
  Слухачі курсів без знань німецької мови зараховуються на рівень А1. Запис на курси рівнів А2 – B2 відбувається за результатами письмового тестування та усної співбесіди. Чисельність слухачів у групі не перевищує 16 осіб.
 5. Підтвердження про закінчення курсу
  По закінченню курсу видається свідоцтво про участь у курсі із зазначенням мовного рівня і оцінки за умови відвідання щонайменше 75% занять та при позитивній оцінці підсумкового тесту.