Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Викладачам німецької

Центр навчальної літератури було відкрито в квітні 2000 року для викладачів німецької мови Харківської області та всіх, хто цікавиться навчанням, роботою або подорожами до Німеччини, а також для осіб, що самостійно вивчають мову. Ви вивчаєте німецьку мову і цікавитеся культурою Німеччини? Тоді тут Ви знайдете широкий вибір різних матеріалів німецькою мовою, що відбивають найактуальніші теми та тенденції.

Усі книги та періодика знаходяться у вільному доступі. Усі видання, крім довідкової літератури та останнього екземпляра періодики, видаються в основному викладачам німецької мови на термін до 2 тижнів з можливістю продовження ще на 2 тижні. Користування фондом Центру безкоштовне. Центр навчальної літератури організовує також різні заходи самостійно або у співпраці з іншими партнерами (напр., презентації нових підручників, семінари з підвищення кваліфікації, з країнознавчих тем, демонстрацію фільмів тощо). Під час заходів є можливості для обговорень та дискусій. 

Ви шукаєте конкретну інформацію про Німеччину?

Куратор Центру навчальної літератури Світлана Ласман готова допомогти Вам у пошуку інформації та відповісти на Ваші запитання електронною поштою.

Наша електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. 

Години роботи:

Вівторок 13.00 - 16.00
Середа 13.00 - 16.00
П'ятниця 13.00 - 16.00

Будинок Нюрнберга