Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

10 грудня весь світ святкує Міжнародний день прав людини. Ми звернулися до учнів харківських художніх шкіл із проханням намалювати права людини, як вони їх бачать.

Всі діти вивчають права людини в рамках шкільної програми. Але ж юридичні закони часто написані незрозумілою мовою і здаються занадто абстрактними! Як наслідок — прогалини в знаннях, без яких життя в суспільстві було б легше й приємніше.

Щоб змінити ситуацію на краще, ми звернулися до творчої молоді з 4 мистецьких школ Харкова: з Ліцею мистецтв №133, Харківської музичної школи №10, Дитячої школи мистецтв ім. М.Д. Леонтовича та Дизайн-студії "Палітра". Разом із 60 дітьми ми влаштувати виставку, де права людини представлені доступно й наочно.

Кожна робота ілюструє статтю із Загальної декларації прав людини, ухваленної Асамблеєю ООН (до речі, ви знали, що цих статей аж 30?). Малюнки супроводжує короткий текст статті.

На відкритті виставки для всіх авторів стипендіати Фонду Конрада Аденауера провели невеличкий правовий семінар: презентацію на тему прав дитини, тест на визначення злочинця,  тренінг на тему «Небезпечний незнайомець». Таким чином, здобуті в ході створення малюнку знання діти змогли закріпити на практиці.