Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі
ХУДОЖНИЦЯ МАЛЮЄ ГРОШІ І ОБМІНЮЄ ЇХ НА РЕАЛЬНІ ЗА КУРСОМ 1:1

Проект "Конвертація" працює з темою взаємин художника і грошей, цінності художньої роботи, вартості, а також проявляє нюанси суб'єктивного оцінювання робіт покупцем. 
Всі купюри продаються виключно за номіналом, незважаючи на те, що на створення кожної купюри витрачено однакову кількість часу та зусиль. Кожна робота має свій унікальний вид, пронумерована, всі покупці відповідають на питання про причини покупки, свій рід діяльності і фіксуються в списку власників. 
Виготовлення зображення і маніпуляції з роботою (сканування, обробка, листування з клієнтами і пересилання роботи) займають, щонайменше, 4-5 годин. 
Переважно, власниками є діячі культури, банківської сфери та колекціонери. Ви можете купити пару купюр, якщо вони є в наявності.