Культурний і освітній центр

Будинок Нюрнберга засновано на партнерстві між німецьким містом Нюрнберг та українським містом Харків.
Це німецько-український культурно-просвітницький центр у Харкові з центром вивчення мови, акредитованим Інститутом Гете, водночас це місце зустрічі всіх харків'ян, зацікавлених у Німеччині.
Заклад існує з 1995 року.

Ви хочете вивчати німецьку мову цікавим, ефективним та динамічним способом, успішно спілкуватися та складати іспити?
Уроки проводять досвідчені викладачі, використовуючи сучасні комунікативні методи, автентичні навчальні матеріали та ресурси.
Будинок Нюрнберга дотримується всіх розпоряджень
Міністерства охорони здоров’я і проводить всі заходи
з дотриманням особливих правил гігієни.

Довідки за телефоном:
+ 380 68 470 77 06

Мистецтво і зустрічі

Вперше в Будинку Нюрнберга виставляється Мітя Фєнєчкин —  тридцятитрьохрічний митець, дизайнер, ілюстратор, автор арт-буків та обкладинок музичних альбомів. З 2018 року він займає керівну  посаду в одеської студії IT-компанії “Plarium”, де займається розробкою захоплюючих онлайн-ігор.

Творчість Міті приваблює не менш, аніж його професійні розробки: в його сюрреалістичних рисунках бабусі з єдинорогами парують в невагомості, люди дотримуються дистанції та втрачають обличчя, а античні мислителі демонструють силу думки. Здається, ці роботи ідеально вписалися б до гри “Dixit”, де ігроки загадують одне одному асоціації до метафоричних зображень. Запрошуємо і вас завітати на виставку і знайти віддзеркалення своїх переживань в роботах найдитячішої людини, як називає себе Фєнєчкін.